Mediworld...

Daha sağlıklı yaşam için her zaman yanınızdayız

Hakkımızda

Mediworld'e Hoşgeldiniz,

  • .
Daha sağlıklı yaşam için her zaman yanınızda olma anlayışı ile sizlerin hizmetine sunduğumuz tıp merkezimizi açmanın haklı gururu ve heyecanı içerisindeyiz. Sosyal sorumluluk bilinciyle kolay ulaşılabilir ve kaliteli hizmet için çıktığımız bu yolda, kapsamımızı daha da genişleterek önümüzdeki yıllarda tüm sağlık olanaklarını tek merkezde sunmak, öncelikli hedefimiz olacaktır. Bu süreçte emeği geçen ve geçecek tüm ekip arkadaşlarım ve özverili sağlık çalışanlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sevgi ve saygı dileklerimle sağlıklı bir gelecek için aydınlık günler bizlerle olsun. Hepinizi canıgönülden selamlıyoruz.
  • .

Kısaca Hakkımızda


BER Özel Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. 20 yıldır sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. BER Özel Sağ. Hiz. ve Tic. Ltd. Şti.'nin işletmesi olan Esenler Aktif Tıp Merkezi yenilenmiş hizmet kalite ve kapasitesi ile Mediworld Tıp Merkezi olarak Bayrampaşa halkının hizmetine girmiştir.

Hizmet Politikamız


Daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini birleştiren, kendilerini mesleklerine adamış deneyimli çalışanlarımız ile en kaliteli hizmeti sunmak öncelikli hedefimiz olacaktır.

"Bir memleket halkının sağlığı, hakikatte bir devletin dayandığı bütün mutluluk ve gücün temelidir." - George Sand -

Foto Galeri