Sizler İçin Ne Yapıyoruz?

Dahiliye polikliniğimizde 18 yaş üzeri yetişkinlerin tüm hastalıklarının takip ve tedavisi yapılmaktadır. Özellikle şeker hastalığı, hipertansiyon, tiroid hastalıkları, obezite, kalp hastalıkları, osteoporoz gibi kronik hastalıklarda gerekli olan tetkik ve kontroller ile muayenelerdeki düzenliliğin sağlanması ve hastanın sahiplenildiği bir takip süreci hedeflenmiştir.

Poliklinik kapsamında altı ana bölümde hizmet vermekteyiz.

Hematoloji (Kan Hastalıkları)

Mediworld olarak, hematolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde uzmanlaşmış bir ekip ve en son teknolojiye sahip tesislerle hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Endokrinoloji (Hormon Hastalıkları)

Mediworld olarak, endokrinoloji uzmanlarımız ve endokrinoloji bölümümüzdeki uzmanlar, hormon bozukluklarının teşhisi, tedavisi ve yönetimi konusunda geniş bir deneyime sahiptir ve hastalarımıza en son tedavi seçeneklerini sunmak için en güncel teknolojiyi kullanmaktadır.

Gastroentenoloji (Sindirim Sistemi Hastalıkları)

Mediworld olarak, sindirim sistemi hastalıklarının teşhisi ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve son teknolojiye sahip tesislerle hastalarımıza en iyi bakımı sağlamaktayız.

Romatoloji (Romatizmal Hastalıklar)

Mediworld olarak, romatolojik hastalıkların tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve son teknolojiye sahip tesislerle hastalarımıza en iyi bakımı sağlamaktayız.

Nefroloji (Böbrek Hastalıkları ve Hipertansiyon)

Mediworld olarak, böbrek hastalıklarının tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve son teknolojiye sahip tesislerle hastalarımıza en iyi bakımı sağlamaktayız.

Onkoloji (Selim Tümörler ve Kanser Hastalıkları)

Mediworld olarak, kanser teşhisi ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve en son teknolojiye sahip tesislerle hastalarımıza en iyi bakımı sunmaktayız. Onkoloji departmanımız, kanserle mücadelede en son gelişmeleri takip ederek hastalarımıza umut verici tedaviler sunmaktadır.